• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

תיקון מחשבים בפתח תקווה 

אחד השירותים המבוקשים ביותר הוא תיקון מחשבים בפתח תקווה. באם המושבות גרים אנשים רבים המשתמשים במחשבים נייחים וניידים במשך רוב שעות היום – בין אם לצורכי עבודה ובין אם להנאתם האישית. לא אחת קורה שמחשב מתקלקל ללא סיבה נראית לעין או מתחמם יתר על המידה בגלל תקלה במערכת האוורור. טכנאי מחשבים מקצועי יכול לאתר במהירות את התקלה, לקחת את המחשב לתיקון במעבדתו ולהחזיר אותו כמו חדש אליכם הביתה.

תיקון מחשבים בפתח תקווה – בעיות נפוצות במחשב הנייד

המחשב הנייד קטן ושברירי יותר מהמחשב הנייח, ולכן הוא נוטה להתקלקל מהר יותר. אלה כמה מבין הבעיות הנפוצות של המחשב הקטן:

  • תקלות במסך – לעתים מדובר במסך עצמו אשר לא נדלק או אינו מציג תכנים בבהירות הרצויה, מכיוון שהוא עבר טלטלה חזקה. במקרים אחרים מדובר בכבל המסך המתנתק מהחיבור שלו. טכנאי מקצועי יודע לזהות את סוג התקלה ולטפל בה בהתאם: החלפת מסך למסך חדש או טיפול במסך הקיים.
  • בעיה בסוללה – הסוללה היא שמאפשרת לנו לעבוד מהמחשב הנייד מכל מקום במשך כמה שעות טובות מבלי להזדקק לשקע חשמלי לצורך טעינה. כשיש בעיה בסוללה, עדיין ניתן לחבר את המחשב לחשמל ולהשתמש בו, אך במקרה זה המחשב הנייד כבר לא יהיה נייד. משום כך, כדאי להביא את המחשב למעבדת תיקון מחשבים בפתח תקווה כדי להחליף את הסוללה.
  • המחשב מתחמם במהירות – המחשבים הניידים הקטנים נוטים להתחמם במהירות גדולה יותר בגלל שימוש יתר. מחשב חם מדיי עלול להיכבות לעתים קרובות ולהפריע בפעולת ההקלדה (משתמשים רבים מרגישים כי המקלדת חמה מדיי). כשזה קורה במקרים רבים מדובר בהצטברות של לכלוך ואבק במערכת האוורור, אשר טכנאי מקצועי יכול לנקות בקלות.

עידן המחשבים – לתקן כל מחשב

אם אתם מחפשים טכנאים מומחים המציעים שירותי תיקון מחשבים בפתח תקווה, עידן המחשבים הוא המקום המושלם לפנות אליו. המעבדה הניידת שלי תגיע עד אליכם ותוכלו לקבל את כל סוגי התיקונים לכל סוגי המחשבים. אני מטפל בתקלות קטנות וגדולות ואשמח לסייע לכם בביצוע פעולות כמו שחזור מידע חשוב ורגיש שאבד לכם לאחר שהמחשב שבק חיים או הגנה על המחשב מפני תוכנות זדוניות ובדיקת המחשב לאיתור וירוסים.

עוד בנושא:

טכנאי מחשבים ניידים

המחשב הנייד הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. אנחנו לוקחים אותו לעבודה לצורך פגישות או נהנים מגלישה באינטרנט וממשחק מחשב מרענן בסיומו של יום העבודה. כך, שכאשר המחשב מתקלקל אנו זקוקים...

טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב הנייד שלכם יצא מכלל פעולה? או שאולי הוא קיבל מכה חזקה ואינו נדלק כעת? אם אין לכם אפשרות להגיע למעבדה מקצועית לתיקון מחשבים, ישנן מעבדות המציעות טכנאי מחשבים עד...

תיקון מחשבים ניידים ע"י טכנאי מקצועי

אם עד לפני 40 שנה הרעיון של מחשב אישי נחשב ללא יותר מצעצוע או חלום בהקיץ, כיום המחשבים הניידים הם חלק אינטגרלי מהיומיום שלנו. בין אם כחלק מהעבודה, הלימודים הגבוהים...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62