• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

מעבדת מחשבים בפתח תקווה

כאשר המחשב שלכם יוצא מכלל פעולה, אתם רוצים להיות בטוחים כי תצליחו להשיג עזרה מקצועית. אם אתם גרים באזור המרכז, מעבדת מחשבים בפתח תקווה יכולה לסייע לכם בשחזור מידע ממחשב שהדיסק הקשיח שלו ניזוק או בבחירת רכיבים חדשים למחשב. מומלץ לפנות למעבדה מקצועית ומנוסה הקרובה לבית, אשר תוכל לסייע לכם לחזור לשגרה בקלות באמצעות תיקון מהיר של המחשב.

אילו שירותים אפשר לקבל אצל מעבדת מחשבים בפתח תקווה

במעבדת מחשבים ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים. אלה כמה מבין הנפוצים שבהם:

  • לתקן את החומרה – לעתים קיימת בעיה באחד הרכיבים הפיזיים של המחשב כמו לוח אם, כרטיס גרפי או ספק הכוח. הטכנאי מפרק את המחשב בזהירות ומחליף את החלקים בעת הצורך.
  • לתקן את המסך – לעתים הבעיה היא לא במחשב עצמו, אלא במסך. טכנאי מעבדת מחשבים בפתח תקווה יכול לקבוע אם ניתן לתקן את המסך או שעדיף להחליפו.
  • לשחזר קבצים – עמלתם על עבודת סמינר במשך לילה שלם והיא נמחקה? תוכלו לפנות בדחיפות למעבדה כדי לשחזר אותה. שחזור קבצים הוא אחד השירותים הנפוצים במעבדת מחשבים מקצועית.
  • בדיקת וירוסים – הווירוסים פוגעים במהירות העבודה של המחשב וגורמים לדליפת מידע אישי לרשת. כדי למנוע נזק בלתי הפיך למחשב, מומלץ להביא אותו מדי תקופה כדי שהטכנאי יבצע בדיקת וירוסים ויחליט אם כדאי להתקין אנטי וירוס חזק יותר או לפרמט את המחשב.
  • לתקן מטענים – אם אתם אוהבים להשתמש במחשב נייד, אתם מבינים את חשיבותו של המטען המספק למחשב את האנרגיה הדרושה לו. הטכנאים מטפלים במקרים שבהם קיימת בעיה במטען – לדוגמה, כאשר האייקון של המחשב אינו מראה סימני טעינה כשמחברים את המטען לחשמל.
  • לתמוך מרחוק – במקרים שבהם הלקוח אינו יכול להגיע למעבדה, ניתן לתמוך בו מביתו באמצעות תוכנת שליטה מרחוק.

מחשב תקין אצל עידן המחשבים

המעבדה הניידת של עידן מחשבים מציעה מגוון רחב של שירותים עבור אנשים שהמחשב שלהם החליט שלא לשתף עמם פעולה. כמו כן, אנו מתמחים בהגנה על המחשב מפני האקרים המנסים לתקוף באמצעות שתילת תוכנות זדוניות למחשב הביתי, וכן מפני גניבת זהויות המתרחשת ברשת. אם אתם מעוניינים להעניק למחשב שלכם את הטיפול המסור המגיע לו, פנו לעידן המחשבים ותקבלו שירות מקצועי ואדיב.

עוד בנושא:

טכנאי מחשבים מומלץ במודיעין

קשה לדמיין כיום כיצד החיים שלנו יתקיימו ללא שימוש במחשבים. בין אם בניית מצגות לעבודה במשרד, כתיבת עבודות להגשה ללימודים, או אפילו שיטוט ברשתות החברתיות: השימוש במחשבים הוא נפוץ ומגשר...

טכנאי מחשבים בפתח תקווה מחיר

מרביתנו מכירים את הסיטואציה הבאה: המזגן מפסיק לעבוד בשיא החום או שהתריס נשבר ורוח קרה נכנסת. הקושי מורגש פי כמה כאשר מחשב העבודה שלנו מושבת, או שהמחשב הנייד מתרסק במהלך...

טכנאי מחשבים בראש העין

טכנאי מחשבים הוא אחד המקצועות החשובים הקיימים בישראל. ברגע שיש תקלה במחשב, טכנאי מחשבים בראש העין, בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ מכין את כליו כדי לאתר את...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62