• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

טכנאי מחשבים ניידים

המחשב הנייד הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. אנחנו לוקחים אותו לעבודה לצורך פגישות או נהנים מגלישה באינטרנט וממשחק מחשב מרענן בסיומו של יום העבודה. כך, שכאשר המחשב מתקלקל אנו זקוקים בדחיפות לשירותי טכנאי מחשבים ניידים אשר יוכל להחזיר אותנו במהירות לשגרה היום יומית של השימוש במחשב האהוב. מומלץ לפנות לטכנאי מחשבים אמין, מוכר ומנוסה כדי לקבל את השירות הטוב ביותר.

טכנאי מחשבים ניידים – ממה מורכב המחשב הנייד

למרבית האנשים יש מחשב נייד ברשותם, אך לא כולם מודעים לרכיבים שמהם הוא מורכב. אלה כמה רכיבים בולטים של המחשב הנייד שכדאי להכיר:

  • אינוונטר – רכיב זה מווסת את המתח במחשב הנייד. המחשב עצמו פועל על חשמל במתח נמוך, אך המסך שלו פועל על מתח גבוה. האינוונטר ממיר את החשמל ממתך נמוך למתח גבוה כדי לספק אנרגיה למסך.
  • התקני המחשב – למחשב הנייד ישנם כמה התקנים שבהם נרצה להשתמש כדי להעביר מידע או לצפות במידע נוסף, כדוגמת יציאות USB, רשת אלחוטית, כונן CD או DVD וכן יציאות למיקרופון ולאוזניות.
  • RAM – זיכרון העבודה של המחשב אשר עליו הוא מריץ תוכנות שונות. זיכרון זה הוא למעשה דיסק אשר מחובר ללוח האם. כמו כן, לזיכרון העבודה יש זיכרון מטמון טוב המתגבר על הביצועים החלשים יחסית של המעבד.
  • מטען נייד – כדי שהמחשב הנייד יפעל, יש צורך להטעינו באמצעות המטען הנייד. מטען זה נוטה להתקלקל לפעמים, ובמקרה זה מצריך פנייה אל טכנאי מחשבים ניידים כדי לתקן אותו או להחליף לחדש.
  • יחידת קירור – זוהי יחידה המורכבת ממאוורר ומצלעות קירור ושומרת על המחשב שלא יתחמם יתר על המידה.
  • דיסק קשיח – הדיסק הקשיח במחשב נייד קובע את נפח האחסון. הנפח שלו קטן יותר מנפח הדיסק הקשיח במחשב נייח.
  • מעבד – בדומה לדיסק הקשיח, גם המעבד של המחשב הנייד קטן יותר מזה של המחשב הנייח. מעבד המחשב הנייד צורך פחות חשמל.

עידן המחשבים – המקום לתיקון מחשבים

עידן המחשבים ישמחו להגיע עד אליכם הביתה ולהעניק לכם מגוון רחב של שירותים בהתאם לצורך: שחזור תוכנה או קובץ שנפגמו, ביצוע שדרוג של חומרה ותוכנה, הגנה על המחשב מפני וירוסים ותקיפות סייבר, שירות עד הבית אם יש  בכך צורך וכדומה. כל השירותים מבוצעים במקצועיות ובאדיבות, במחירים הוגנים ותוך שקיפות מלאה כלפי הלקוח.

עוד בנושא:

תיקון מחשבים ניידים במודיעין

תיקון המחשב שלכם הוא משימה שאיננה סובלת דיחוי, הרי מדובר באחד החפצים הכי חשובים בחייכם! בין אם במשרד, בבית או לאורך יום לימודים ארוך – שחזור המידע המופיע עליו או...

טכנאי מחשבים ביהוד

פרצו למחשב העבודה שלך וכעת הוא מותקף בווירוסים? דו"חות שהשקעת בהם נעלמו ויש צורך בשחזור בהול? טכנאי מחשבים מקצועי ביהוד יידע לספק שירותי תמיכה טכנית לרשתות המחשבים שלכם – שירות...

טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב הנייד שלכם יצא מכלל פעולה? או שאולי הוא קיבל מכה חזקה ואינו נדלק כעת? אם אין לכם אפשרות להגיע למעבדה מקצועית לתיקון מחשבים, ישנן מעבדות המציעות טכנאי מחשבים עד...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62