• טכנאי מחשבים ניידים

  • ביקור ב-150 ש"ח בלבד

  • ביקור+פירמוט+גיבוי+התקנה+אנטי וירוס ב-350 ש"ח בלבד

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

טכנאי מחשבים ברמלה

העידן המודרני שלנו מקיף אותנו במחשבים מכל עבר. מאז שהמחשבים חדרו לחיינו, הם חלק בלתי נפרד מרהיטי הבית שלנו. במרבית הבתים מוצב מחשב אחד נייח לפחות, ולרבים מאתנו יש מחשב נייד אחד או שניים שאנו אוהבים לקחת לנסיעות. משום כך, טכנאי מחשבים ברמלה או בכל מקום אחר בארץ הפכו למבוקשים בקרב הציבור הרחב. שכן, כל מחשב זקוק מדי פעם לתחזוקה או לתיקון.

טכנאי מחשבים ברמלה – תקלות נפוצות במחשבים

ישנם אנשים הממהרים לפנות לטכנאי מחשבים בעת התגלות התקלה הקטנה ביותר. לעתים ניתן להתגבר על תקלות מסוימות לפני שמזעיקים איש מקצוע. אלה כמה מבין המקרים שבהם ניתן לסייע למחשב הביתי לפני שקוראים לטכנאי:

  • מחשב איטי – הביצועים של המחשב יכולים להפוך לאטיים מכמה סיבות. ייתכן שמדובר בכמויות קבצים גדולות שעמם צריך המתחיל להתמודד, וכן בשורה ארוכה של תוכנות זדוניות המגיעות אל המחשב דרך רשת האינטרנט. כדי להתגבר על הבעיה מומלץ לנקות את המחשב ממידע מיותר ולהפעיל אנטי וירוס חזק. אם זה לא עוזר, ייתכן שיהיה צורך להזמין שירותי טכנאי מחשבים ברמלה כדי לפרמט את המחשב ולנקות אותו מהווירוסים והתוכנות שהצטברו בו.
  • מחשב המאתחל את עצמו בלופ – קיימות סיבות רבות לאתחולים הרבים שהמחשב מבצע. אחת הסיבות היא אבק שהצטבר בתוך המאווררים. עקב זאת, המאווררים אינם פועלים כרגיל ואינם מונעים את התחממות היתר של המחשב. ברגע שהמחשב מתחמם הוא נוטה לאתחל שוב את המערכת שלו. בשלב הראשון נקו את המחשב מאבק. אם זה לא עוזר – פנו לטכנאי.
  • צג המחשב "רועד" – המחשב רגיש לתנועות אלקטרומגנטיות של מכשירים חשמליים כמו טלפון נייד, מיקרוגל או מכונת הכביסה. כדי להתגבר על בעיות בצג, מומלץ להרחיב את המחשב ממכשירים אלה.

עידן המחשבים – פתרון לכל תקלה

המחשב נרטב ואתם צריכים לבצע ניקוי קורוזיה כדי להציל את הרכיבים המתכתיים שלו? או שאולי הוא מאתחל את עצמו מסיבה בלתי ברורה? אשמח להגיע עד ביתכם ולסייע לכם בכל תקלה.  השירות של עידן מחשבים כולל הגעה עד בית הלקוח תוך שירות מקצועי, אדיב ואמין.

עוד בנושא:

טכנאי מחשבים ניידים

המחשב הנייד הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. אנחנו לוקחים אותו לעבודה לצורך פגישות או נהנים מגלישה באינטרנט וממשחק מחשב מרענן בסיומו של יום העבודה. כך, שכאשר המחשב מתקלקל אנו זקוקים...

טכנאי מחשבים בראש העין

טכנאי מחשבים הוא אחד המקצועות החשובים הקיימים בישראל. ברגע שיש תקלה במחשב, טכנאי מחשבים בראש העין, בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ מכין את כליו כדי לאתר את...

טכנאי מחשבים מומלץ ברמלה

בימינו, כאשר התלות שלנו במחשבים היא רבה, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים נושאים חשיבות עצומה לאין שיעור. בין אם יש לכם מחשב נייח או נייד, בין אם אתם עובדים מהבית...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62