• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

טכנאי מחשבים ברמלה

העידן המודרני שלנו מקיף אותנו במחשבים מכל עבר. מאז שהמחשבים חדרו לחיינו, הם חלק בלתי נפרד מרהיטי הבית שלנו. במרבית הבתים מוצב מחשב אחד נייח לפחות, ולרבים מאתנו יש מחשב נייד אחד או שניים שאנו אוהבים לקחת לנסיעות. משום כך, טכנאי מחשבים ברמלה או בכל מקום אחר בארץ הפכו למבוקשים בקרב הציבור הרחב. שכן, כל מחשב זקוק מדי פעם לתחזוקה או לתיקון.

טכנאי מחשבים ברמלה – תקלות נפוצות במחשבים

ישנם אנשים הממהרים לפנות לטכנאי מחשבים בעת התגלות התקלה הקטנה ביותר. לעתים ניתן להתגבר על תקלות מסוימות לפני שמזעיקים איש מקצוע. אלה כמה מבין המקרים שבהם ניתן לסייע למחשב הביתי לפני שקוראים לטכנאי:

  • מחשב איטי – הביצועים של המחשב יכולים להפוך לאטיים מכמה סיבות. ייתכן שמדובר בכמויות קבצים גדולות שעמם צריך המתחיל להתמודד, וכן בשורה ארוכה של תוכנות זדוניות המגיעות אל המחשב דרך רשת האינטרנט. כדי להתגבר על הבעיה מומלץ לנקות את המחשב ממידע מיותר ולהפעיל אנטי וירוס חזק. אם זה לא עוזר, ייתכן שיהיה צורך להזמין שירותי טכנאי מחשבים ברמלה כדי לפרמט את המחשב ולנקות אותו מהווירוסים והתוכנות שהצטברו בו.
  • מחשב המאתחל את עצמו בלופ – קיימות סיבות רבות לאתחולים הרבים שהמחשב מבצע. אחת הסיבות היא אבק שהצטבר בתוך המאווררים. עקב זאת, המאווררים אינם פועלים כרגיל ואינם מונעים את התחממות היתר של המחשב. ברגע שהמחשב מתחמם הוא נוטה לאתחל שוב את המערכת שלו. בשלב הראשון נקו את המחשב מאבק. אם זה לא עוזר – פנו לטכנאי.
  • צג המחשב "רועד" – המחשב רגיש לתנועות אלקטרומגנטיות של מכשירים חשמליים כמו טלפון נייד, מיקרוגל או מכונת הכביסה. כדי להתגבר על בעיות בצג, מומלץ להרחיב את המחשב ממכשירים אלה.

עידן המחשבים – פתרון לכל תקלה

המחשב נרטב ואתם צריכים לבצע ניקוי קורוזיה כדי להציל את הרכיבים המתכתיים שלו? או שאולי הוא מאתחל את עצמו מסיבה בלתי ברורה? אשמח להגיע עד ביתכם ולסייע לכם בכל תקלה.  השירות של עידן מחשבים כולל הגעה עד בית הלקוח תוך שירות מקצועי, אדיב ואמין.

עוד בנושא:

תיקון מחשבים ניידים בפתח תקווה

לעיתים זה מרגיש שכל עולמנו מוחזק בידי המחשב, ובלעדיו נהיה חסרי אונים. כך זה נדמה כאשר הוא מתקלקל ונבצר מאתנו להשתמש בו. לרוב, תיקוני מחשב אינם אמורים להמשך זמן רב,...

טכנאי מחשבים בלוד

בשנים האחרונות קיים ביקוש רב לשירותי טכנאי מחשבים בלוד. יותר ויותר אנשים רוכשים מחשבים נייחים וניידים, והם נתקלים בבעיות שונות. כדי לתקן את התקלות, יש צורך לפנות לטכנאי מחשבים מומחים...

טכנאי מחשבים ביהוד

פרצו למחשב העבודה שלך וכעת הוא מותקף בווירוסים? דו"חות שהשקעת בהם נעלמו ויש צורך בשחזור בהול? טכנאי מחשבים מקצועי ביהוד יידע לספק שירותי תמיכה טכנית לרשתות המחשבים שלכם – שירות...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62