• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

טכנאי מחשבים בפתח תקווה

פתח תקווה היא אחת הערים הגדולות והמרכזיות בארץ. ריבוי מקומות התעסוקה ומוסדות הלימודים מוביל את התושבים לשימוש אינטנסיבי במחשבים. מנהלת החשבונות זקוקה למחשב כדי לשלוח דוחות והסטודנט צריך לכתוב עבודת סמינריון מודפסת. טכנאי מחשבים בפתח תקווה הוא אחד המקצועות המבוקשים בעיר. בין אם המחשב הישן שלכם שבק חיים ואתם מוכרחים להגיש מחר עבודה למרצה ובין אם שפכתם בטעות את הקפה על המחשב הנייד בעבודה, הטכנאי יגיע אליכם כדי לעזור.

טכנאי מחשבים בפתח תקווה – שירותים שכל בעל מחשב צריך להכיר

עומדים חסרי אונים מול מחשב שמסרב להידלק? מחקתם בטעות קובץ חשוב? שירותים אלה ועוד מעניק טכנאי מחשבים:

  • מאבחנים את התקלה – לפני שהטכנאי ניגש לתקן את המחשב הסורר עליו לאבחן תחילה את התקלה. האם המעבד התחמם יתר על המידה? האם האבק הוא שמפריע למחשב לפעול כשורה? ברגע שהתקלה ברורה, הטכנאי ניגש לתקן אותה.
  • לשחזר מידע – פעמים רבות יזמין המשתמש טכנאי מחשבים בפתח תקווה כדי לשחזר מידע ממחשב המסרב להידלק. זהו אחד התיקונים הנפוצים ביותר בשל חשיבות קובץ או תוכנה השמורים על המחשב. הטכנאי מבצע את השחזור בהתאם למקרה: שחזור דיסק קשיח אם יש צורך לשחזר את קובץ או שחזור מערכת להחזרת תוכנה שנמחקה.
  • מרכיבים מחשב – בחרתם את המחשב שתמיד חלמתם עליו אבל אינכם יודעים איך להרכיב אותו? טכנאי מחשבים יכול להרכיב אותו עבורכם, ואף להגיע לביתכם כדי להתקינו ולבדוק שהוא פועל כרגיל.
  • מבצעים פרמוט למחשב – המחשב אטי מדי? האנטי-וירוס שולח התראות על מתקפה? במקרים מסוימים הדרך היעילה ביותר להילחם בווירוס עקשן הוא לפרמט את המחשב, כלומר – למחוק את כל המידע אשר עליו. אלה אחד הדברים שעושה טכנאי מחשבים, אך לפני שאתם פונים אליו, דאגו לשמור את המידע החשוב לכם על כונן חיצוני.

עידן מחשבים – הכתובת לכל תקלה

אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים בפתח תקווה, עידן מחשבים הוא המקום שאליו אתם צריכים לפנות. כאן תקבלו שירותים ממיטב המקצוענים, ועל הדרך גם טיפים לשמירה טובה יותר על המחשב הביתי. מעבר למיומנות המקצועית, תקבלו כאן יחס אישי ושירות אדיב ונעים. אשמח להגיע לאסוף את המחשב ולהחזיר אותו עד בית הלקוח.

עוד בנושא:

טכנאי מחשבים עד הבית בפתח תקווה

עובדים מהבית והמסך כבה ולא נדלק? ייתכן והעובדה הבאה תפתיע אתכם, אך ישנם שירותי תיקון מחשבים בבית. טכנאי מחשבים עד הבית הוא שירות חשוב בו המחשבים האישיים שלכם זוכים לתשומת...

טכנאי מחשבים בפתח תקווה מחיר

מרביתנו מכירים את הסיטואציה הבאה: המזגן מפסיק לעבוד בשיא החום או שהתריס נשבר ורוח קרה נכנסת. הקושי מורגש פי כמה כאשר מחשב העבודה שלנו מושבת, או שהמחשב הנייד מתרסק במהלך...

תיקון מחשבים ניידים בפתח תקווה

לעיתים זה מרגיש שכל עולמנו מוחזק בידי המחשב, ובלעדיו נהיה חסרי אונים. כך זה נדמה כאשר הוא מתקלקל ונבצר מאתנו להשתמש בו. לרוב, תיקוני מחשב אינם אמורים להמשך זמן רב,...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62