• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

טכנאי מחשבים בלוד

בשנים האחרונות קיים ביקוש רב לשירותי טכנאי מחשבים בלוד. יותר ויותר אנשים רוכשים מחשבים נייחים וניידים, והם נתקלים בבעיות שונות. כדי לתקן את התקלות, יש צורך לפנות לטכנאי מחשבים מומחים אשר יכולים לטפל בבעיה במהירות וביעילות. מכיוון שמדובר ברכוש יקר, מומלץ להשקיע זמן ומחשבה בבחירת טכנאים מקצועיים, ולפנות אל מעבדה מסוימת לתיקון רק לאחר שבדקתם אותה היטב.

טכנאי מחשבים בלוד – להכיר את התקלות

בדומה לכל מכונה אחרת, גם המחשב מתקלקל לפעמים. מוטב להכיר כמה מבין התקלות הנפוצות כדי לדעת לתאר אותן בפני טכנאי מחשבים בלוד בעת הצורך:

  • משמיע רעשים – כשהמחשב משמיע מעין קולות חרחור או טרטור סימן שאחד הרכיבים האלקטרוניים שלו נפגע. תוכלו לנסות לאתר את הרכיב שנפגע באמצעות כיבוי המחשב, הסרת המכסה החיצוני שלו, הפעלת המחשב מחדש והאזנה למקור הרעש. אך אם אינכם בטוחים בכך, אין סיבה להמשיך ולנחש. פנו לאיש מקצוע.
  • הקול אינו בוקע מהרמקול – אין כמו מוזיקה טובה הבוקעת מהרמקולים כדי להתעורר בבוקר. אם אתם מגלים כי הרמקולים אינם עושים את עבודתם נאמנה, בדקו את החיבורים שלהם מאחורי המחשב. אם זה לא עוזר, יש לבדוק אם בדרייבר מופיע סימן ל-Audio Out.
  • הודעה על זיכרון RAM חלש – אם אתם מקבלים התראה על כך שהמערכת נחלשת בגלל הזיכרון הווירטואלי, סימן שיש צורך להגדיל את הזיכרון של המחשב. ניתן לעשות זאת באופן ידני על ידי שינוי הגדרות או להתייעץ עם טכנאי לגבי הדרך הטובה ביותר להגדיל את הזיכרון.
  • הפסקות חשמל פתאומיות – הפסקות אלה פוגעות באיכות העבודה על המחשב. אם לא שמרתם את הקבצים הרלוונטיים לפני הפסקת החשמל, הם יימחקו. הפתרון במקרה זה הוא להשתמש בהתקן UPS השומר על אספקה רצופה של החשמל, גם בעת תקלות במערכת החשמל בבית או בעבודה.

עידן המחשבים – פותרים את כל סוגי התקלות

מחפשים טכנאי מחשבים בלוד? צריכים לבצע פרמוט מקצועי? המעבדה הניידת של עידן מחשבים מציעה לכם תיקוני מחשבים מכל הסוגים. כאן תוכלו לקבל מענה על כל בעיה ותקלה במחשב שלכם, וכן שירותים כמו בדיקת הימצאותם של וירוסים במחשב או ביצוע פעולות לשחזור מידע. אשמח להגיע לאסוף את המחשב ולהחזיר אותו חזרה עד ביתכם.

עוד בנושא:

טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב הנייד שלכם יצא מכלל פעולה? או שאולי הוא קיבל מכה חזקה ואינו נדלק כעת? אם אין לכם אפשרות להגיע למעבדה מקצועית לתיקון מחשבים, ישנן מעבדות המציעות טכנאי מחשבים עד...

טכנאי מחשבים במודיעין

גרים במודיעין? המחשב הביתי התקלקל? כדאי להזמין טכנאי מחשבים במודיעין אשר יודע לאבחן את הבעיה ולתקן אותה. טכנאי טוב יוכל לשחזר את המידע הרלוונטי שאתם מעוניינים לחלץ ולקבוע אם משתלם...

תיקון מחשבים ניידים ע"י טכנאי מקצועי

אם עד לפני 40 שנה הרעיון של מחשב אישי נחשב ללא יותר מצעצוע או חלום בהקיץ, כיום המחשבים הניידים הם חלק אינטגרלי מהיומיום שלנו. בין אם כחלק מהעבודה, הלימודים הגבוהים...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62