• טכנאי מחשבים ניידים ונייחים

  • תוכנות אנטי וירוס והגנה לרשת

  • מכירת מחשבים נייחים וניידים

  • טכנאי מחשבים עד הבית

המחשב שלך התקלקל? לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

טכנאי מחשבים בלוד

בשנים האחרונות קיים ביקוש רב לשירותי טכנאי מחשבים בלוד. יותר ויותר אנשים רוכשים מחשבים נייחים וניידים, והם נתקלים בבעיות שונות. כדי לתקן את התקלות, יש צורך לפנות לטכנאי מחשבים מומחים אשר יכולים לטפל בבעיה במהירות וביעילות. מכיוון שמדובר ברכוש יקר, מומלץ להשקיע זמן ומחשבה בבחירת טכנאים מקצועיים, ולפנות אל מעבדה מסוימת לתיקון רק לאחר שבדקתם אותה היטב.

טכנאי מחשבים בלוד – להכיר את התקלות

בדומה לכל מכונה אחרת, גם המחשב מתקלקל לפעמים. מוטב להכיר כמה מבין התקלות הנפוצות כדי לדעת לתאר אותן בפני טכנאי מחשבים בלוד בעת הצורך:

  • משמיע רעשים – כשהמחשב משמיע מעין קולות חרחור או טרטור סימן שאחד הרכיבים האלקטרוניים שלו נפגע. תוכלו לנסות לאתר את הרכיב שנפגע באמצעות כיבוי המחשב, הסרת המכסה החיצוני שלו, הפעלת המחשב מחדש והאזנה למקור הרעש. אך אם אינכם בטוחים בכך, אין סיבה להמשיך ולנחש. פנו לאיש מקצוע.
  • הקול אינו בוקע מהרמקול – אין כמו מוזיקה טובה הבוקעת מהרמקולים כדי להתעורר בבוקר. אם אתם מגלים כי הרמקולים אינם עושים את עבודתם נאמנה, בדקו את החיבורים שלהם מאחורי המחשב. אם זה לא עוזר, יש לבדוק אם בדרייבר מופיע סימן ל-Audio Out.
  • הודעה על זיכרון RAM חלש – אם אתם מקבלים התראה על כך שהמערכת נחלשת בגלל הזיכרון הווירטואלי, סימן שיש צורך להגדיל את הזיכרון של המחשב. ניתן לעשות זאת באופן ידני על ידי שינוי הגדרות או להתייעץ עם טכנאי לגבי הדרך הטובה ביותר להגדיל את הזיכרון.
  • הפסקות חשמל פתאומיות – הפסקות אלה פוגעות באיכות העבודה על המחשב. אם לא שמרתם את הקבצים הרלוונטיים לפני הפסקת החשמל, הם יימחקו. הפתרון במקרה זה הוא להשתמש בהתקן UPS השומר על אספקה רצופה של החשמל, גם בעת תקלות במערכת החשמל בבית או בעבודה.

עידן המחשבים – פותרים את כל סוגי התקלות

מחפשים טכנאי מחשבים בלוד? צריכים לבצע פרמוט מקצועי? המעבדה הניידת של עידן מחשבים מציעה לכם תיקוני מחשבים מכל הסוגים. כאן תוכלו לקבל מענה על כל בעיה ותקלה במחשב שלכם, וכן שירותים כמו בדיקת הימצאותם של וירוסים במחשב או ביצוע פעולות לשחזור מידע. אשמח להגיע לאסוף את המחשב ולהחזיר אותו חזרה עד ביתכם.

עוד בנושא:

תיקון מחשבים ניידים במודיעין

תיקון המחשב שלכם הוא משימה שאיננה סובלת דיחוי, הרי מדובר באחד החפצים הכי חשובים בחייכם! בין אם במשרד, בבית או לאורך יום לימודים ארוך – שחזור המידע המופיע עליו או...

טכנאי מחשבים בפתח תקווה מחיר

מרביתנו מכירים את הסיטואציה הבאה: המזגן מפסיק לעבוד בשיא החום או שהתריס נשבר ורוח קרה נכנסת. הקושי מורגש פי כמה כאשר מחשב העבודה שלנו מושבת, או שהמחשב הנייד מתרסק במהלך...

תיקון מחשבים ניידים בפתח תקווה

לעיתים זה מרגיש שכל עולמנו מוחזק בידי המחשב, ובלעדיו נהיה חסרי אונים. כך זה נדמה כאשר הוא מתקלקל ונבצר מאתנו להשתמש בו. לרוב, תיקוני מחשב אינם אמורים להמשך זמן רב,...
בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים הצהרת נגישות
שלח הודעה 053-572-89-62